• Home
  • Editor Invited

Director-in-Charge

H. R. Tayebi AssociateProfessor
Prof
جهاد دانشگاهی

Editor-in-Chief

H. R. Sadegh Mohammadi AssociateProfessor
mohammadis@acecr.ac.ir Prof
پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی

Editorial Board

M. Ehsan Prof
ehsan@sharif.ac.ir Prof
دانشگاه صنعتی شريف
R. Jalili AssociateProfessor
jalili@sharif Prof
دانشگاه صنعتی شريف
A. Khaki Sedigh Prof
sedigh@kntu.ac.ir Prof
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدين طوسی
M. H. Savoji Prof
savoji.mohammad@yahoo.com Prof
دانشگاه شهید بهشتی
H. Seifi Prof
seifi_ho@modares.ac.ir Prof
دانشگاه تربيت مدرس
M. Shafiee Prof
mshafiee@aut.ac.ir Prof
دانشگاه صنعتی امير کبير
M. R. Aref Prof
aref@sharif.edu Prof
دانشگاه صنعتی شريف
M. Fathi Prof
mahfathy@iust.ac.ir Prof
دانشگاه علم و صنعت ايران
M. K. Moravvej Farshi Prof
moravvej@modares.ac.ir Prof
دانشگاه تربيت مدرس
Hamid Reza Sadegh Mohammadi AssociateProfessor
mohammadis@acecr.ac.ir Prof
09121592700

Executive Editor

سميه عبادي PostGraduateDegree
karshenas@ijece.org AssociateProfessor
پژوهشكده برق جهاد دانشگاهي
09123433156